top of page

İade & Değişim İşlemi

  • Kargo teslimat süresi nedir?

 

Kargo teslim süresi ortalama 1-2 iş günü arasında değişmektedir. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafınıza e-posta iletilecektir.

  • Kargo ücreti ödeyecek miyim?

 

1990 TL ve üzeri tüm gönderi işlemlerine ait kargo ücretleri tarafımızca karşılanır. İade ve değişim işlemlerinde kargo ücretsizdir.

  • İade ve değişim koşulları nelerdir?

 

Kullanılmamış ve zarar görmemiş ürünlerinizi, orijinal kutusu, bütün aksesuarları ve faturası ile teslim etmeniz beklenmektedir. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra kalite ekibimiz tarafından değerlendirilir ve koşullara uygun bulunduğu taktirde tarafınıza yapmış olduğunuz ödeme yönteminizle aynı olacak şekilde ödemeniz yapılır.

  • İade ve değişim süresi nedir?

 

İade ve değişim süresi fatura tarihinden itibaren 30 gündür.​

  • Siparişimi iptal edebilir miyim?

 

Sipariş iptali talebinizi ürün kargoya verilmeden önce info@simpleqloth.com adresine belirtmelisiniz.​

  • Ücretsiz İade işlemini nasıl yaparım?

 

Kullanılmamış ve zarar görmemiş ürünlerinizi, orijinal kutusu, bütün aksesuarları ve faturası ile teslim etmeniz beklenmektedir. Ücretsiz iade için tarafımıza mail atmanıza istinaden ilgili kargo kodu mail yoluyla tarafınızla paylaşılacaktır. 

Farklı bir kargo firması ile iade etmeniz durumunda kargo ücreti tarafımızca maalesef karşılanmamaktadır. 

  • Değişim işlemi nasıl yapılır?

 

Değişim, aldığınız aynı model ürünün bedenleri arasında yapılmaktadır. Değişim yapmak istediğiniz ürün ile yerine hangi beden istediğinizi info@simpleqloth.com adresine belirtmelisiniz. İstemiş olduğunuz ürün veya ürünler değişim kargonuzun elimize ulaşması ile stoklarda mevcut değil ise ücret iadeniz gerçekleşir.

 

 

bottom of page